Pracujte u nás

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 65.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 9 %.

Konzultant Kontaktního Centra/Junior operátor FOCC

Pracovní náplň:

Naši operátoři:

  • Informují zákazníky o způsobu fakturace el. energie, vysvětlují běžné a opravné faktury za spotřebu el. energie a zemního plynu.
  • Informují zákazníky o aktuálních cenách za el. energii a zemní plyn.
  • Informují zákazníky o smluvních podmínkách prodeje el. energie a zemního plynu.
  • Informují zákazníky o postupu a způsobu podání žádosti o připojení el. energie a zemního plynu.
  • Přijímají reklamace zákazníků a zajišťují jejich vyřízení, případně předání příslušným útvarům.
  • Provádí změny výše záloh za odběr el. energie a zemního plynu.
  • Provádí všechny opravy a doplnění údajů u zákazníka na již existujícím odběrném místě.
  • Vyhotovují a zasílají zákazníkům návrhy smluv o dodávce el. energie a zemního plynu.
  • Zpracovávají písemné požadavky, které jsou v kompetenci Call Center.
  • Vykonávají svoji činnost v souladu s platnými interními a externími předpisy a normami.
  • Udržují a rozvíjí obchodní vztahy.

Požadavky na uchazeče:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Praxe 1 rok výhodou.
  • Komunikační předpoklady.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Psychická odolnost.
  • Slovní i písemná komunikace na vysoké úrovni.
  • Předpoklady pro týmovou práci.

Nabízíme:

  • Zázemí silné, nadnárodní a stabilní společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle kolektivní smlouvy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Placené volno při významných životních a jiných událostech nad rámec zákoníku práce.
  • Příspěvek na stravování.
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů a výhod.
  • Příležitost k profesnímu růstu.
  • Vzdělávání a systematický osobní rozvoj.
  • Příjemný pracovní kolektiv.
  • Pružná pracovní doba u vybraných pozic.

Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis elektronicky nejpozději do 28.11.2018.

Forma a termíny výběrového řízení:

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se konají formou ústních pohovorů.

Místo výkonu práce:

Brno

Termín nástupu:

Kdykoliv dle domluvy.

Pro více informací prosím kontaktujte paní Lucii Barešovou, tel.: 389 112 734.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

E.ON Česká Republika, s.r.o.

Kontakt

Lucie Barešová
Telefon: tel.:389 112 734