Pracujte u nás

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 65.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 9 %.

Asistentka & Project Support - agenturní pracovník

Pracovní náplň:

  • Zabezpečení organizace pracovní agendy vedoucího oddělení Continuous Delivery.
  • Administrativní podpora projektů, zajištění administrativní a organizační podpory oddělení, vedení a archivace dokumentace, příprava podkladů a obchodní korespondence v českém a anglickém jazyce.
  • Zajištění běžné kancelářské agendy útvaru (plánování schůzek a porad, objednávání kancelářských potřeb, letenek, hotelů)
  • Příprava podkladů a zajištění reportingu.
  • Zodpovědnost za dodržování termínů pro výkazy a reportingové povinnosti.
  • Příležitostný zástup recepce ČB (Travel Management – objednávky letenek / hotelů).
  • Evidence a supervize rozpočtů nákladového střediska, event management.

Požadavky na uchazeče:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost MS Office (včetně MS PowerPoint).
  • Velmi dobrá znalost angličtiny.
  • Řidičské oprávnění skup. B.
  • Znalost obchodní korespondence, praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Velmi dobré organizační schopnosti.
  • Komunikační dovednosti, zodpovědnost a samostatnost, pečlivost, iniciativa, spolehlivost.
  • Ochota se dále vzdělávat.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky.

Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis elektronicky nejpozději do 28.2.2018.

Forma a termíny výběrového řízení:

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se konají formou ústních pohovorů.

Místo výkonu práce:

České Budějovice

Termín nástupu:

V nejbližším možném termínu.

Vybraný uchazeč bude zaměstnán prostřednictvím personální agentury na dobu určitou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

E.ON Česká republika, s. r. o.

Kontakt

Vanda Mašková
F. A. Gerstnera 2151/6
370 01  České Budějovice-České Budějovice 7
Česká republika